Bayburtlu Ali Kemal Güveli bölge şiir yarışmasında üçüncü oldu

Rize düzenlenen şiir yarışmasında Bayburt’u temsil eden Ali Kemal Güveli üçüncü oldu.

Bayburtlu Ali Kemal Güveli bölge şiir yarışmasında üçüncü oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Bir Şiir Bir Nefes” sloganıyla düzenlediği şiir yarışması Rize bölge finalleri kapsamında Karadeniz'den 18 ilin katıldığı şiir yarışmasına Bayburt'u temsilen Bayburt Fen Lisesi öğrencisi Ali Kemal Güveli katıldı. (13-17)yaş Erkek - Kadın ve (18-25) yaş Erkek - Kadın kategorileri olmak üzere toplam 4 kategoride 72 kişi yarıştı. Ali Kemal Güveli (13-17) yaş erkek kategorisinde 18 kişi arasında üçüncü oldu. 

Gençlik Merkezi’nde düzenlenen yarışmanın bölge finallerinin ilk gününde gençler arası bilgi yarışması yapıldı. Yarışmanın diğer günlerinde ise Türk Halk Müziği, Bir Şiir Bir Nefes ve Hayallerini Sahneye Taşı yarışmasıyla sona erdi.

Trabzon KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nin acil servisinde Polis Memuru olarak görev yapan, ihtiyacı olan bütün hasta yakınlarının sorunlarını çözme noktasında üstün çaba sarf eden ve bu özverili çalışmaları dolayısıyla Trabzon’da Yöneticiler tarafından plaket ile ödüllendirilen Bayburtlu Salih Güveli’nin yeğeni Ali Kemal Güveli'yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2024, 10:08

MURAT OKUTMUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER