Vali Eldivan kariyer ve motivasyon söyleşisinde öğrencilerle bir araya geldi

Vali Eldivan kariyer ve motivasyon söyleşisinde öğrencilerle bir araya geldi

Bayburt Gazetesi - Bayburt Valisi Mustafa Eldivan, Liselere Geçiş Sistemi sınavı öncesinde, sınava hazırlanan 8’inci sınıf öğrencileriyle kariyer ve motivasyon söyleşisinde bir araya geldi, tecrübelerini paylaştı.

Bayburt Şehitler Ortaokulu daha sonrada Bayburt Ortaokulu öğrencileriyle buluşan Vali Mustafa Eldivan, Bayburt Valiliğince başlatılan ’Birlikte Başaracağız’ projesi çerçevesinde Liselere Geçiş Sınavlarına ve Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına hazırlanan tüm öğrencilere yardımcı kaynak kitap dağıtıldığını ifade ederek, öğrencilerin kaynak kitap ihtiyacının bu projeyle desteklendiğini vurguladı.

Kariyer ve motivasyon söyleşisinde konuşan Vali Eldivan, "Bu sınavlarda sizlerin başarılı olacağına inanıyoruz, ülke olarak eğitimde iyi yerlere gelmeyi amaçlıyoruz. Çok iyi okullarda eğitimler alıp, meslek sahibi olduktan sonra memleketimize, milletimize iyi bir şekilde hizmet etmenizi sağlamak için bu kapsamda tüm imkanlarımızla sizlerin yanınızdayız" dedi.

Öğrencilere sınavda heyecan yapmamaları gerektiğini hatırlatan Vali Eldivan, sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

MURAT OKUTMUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER