Ülkücü sanatçı Ali Kınık, Bayburt'u coşturdu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) aday tanıtım toplantısı çerçevesinde sahne alan Ali Kınık, Bayburt Kapalı Spor Salonu'nda Bayburtlulara unutulmaz bir gece daha yaşattı.

Ülkücü sanatçı Ali Kınık, Bayburt'u coşturdu

Yaklaşık 2 saat süren konsere vatandaşların ilgisi yoğun oldu.  

Programda emeği geçenlere teşekkürlerini ileten Kınık, bir parçasını Başkan Pekmezci için seslendirdi. 'Kurtlar Sofrası' isimli şarkısını Başkan Pekmezci'ye armağan eden Kınık'a salonu tıka basa dolduran gençler de hep bir ağızdan eşlik ettiler. 

Konserin ortalarına doğru Kınık'a plaketini Belediye Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli ve MHP İl Başkanı Muharrem Baykal, hediyelerini ise Aydıntepe, Demirözü, Gökçedere, Arpalı belediye başkan adayları takdim etti. 

Pekmezci gecede sahneye çıkarak Kınık'a unutulmaz bir gece yaşattığı için teşekkür etti. Birbirinden güzel parçalarını Bayburtlular için söyleyen Kınık, böylesi coşkulu bir gecede konsere gelerek kendisini yalnız bırakmayan Bayburtlulara şükranlarını sundu. Son parçasını seslendirdikten sonra Bayburtlulara veda eden Kınık, yeniden bir araya gelmenin sözünü vererek, alkışlarla sahneden ayrıldı.

MURAT OKUTMUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER