Bayburtspor Başkanı Tamer Saka İstifa etti

Bayburt Özel İdarespor Başkanı Tamer Saka İnstagram hesabından istifa ettiğini açıkladı.

Bayburtspor Başkanı Tamer Saka İstifa etti

Tamer Sakanın Açıklaması şöyle:

Değerli Bayburtlu hemşerilerim bir takım kişiler algı operasyonu yaparak beni ve yönetimimi suçlamalarda bulunuyorlar. Unutulmasın ki bu kulübü batırıp borç batağına sürükleyenler ne çabuk unutuldu.

Sayın Vali Beyin kulübe başkan ararken transfer yasağı varken neden kimse gelip talip olmadı da şimdi mekanizma harekete geçti hazır takıma konmaya çalışıyor daha önce bu kulüpte 1 sene futbolculara para ödenmedi 1 sene çalışanların maaşları ödenmedi.

8 milyon borcu olan kulübe sahip çıktım

Niye şimdi günah keçisi oldum oynanan oyunları dikkatli takip edin arkadaşlar ben bu kulübü isteyerek almadım Vali Beyin ısrarıyla aldım sahaya çıkamayan transfer yasağı 8 milyon borcu olan takıma sahip çıktım.

Ben de Bayburt'uyum ben de Bayburt’un çocuğuyum unutulmasın ki transfer yasağını açtık 3. ligden kalan eski borcu 800 milyarı biz ödedik şimdiye kadar neredeydiniz daha önceki yönetimler 8 milyona transferler yapıp herkes pastasını alırken ben 30 tane futbolcu 2.700 transfer ederek kulübü kara geçirdim bunların 8 ayda ilk peşinatını ödedik ve bu takım şimdi şampiyonluk oynuyor ve ben bunları pandemi sürecinde yaptım Allah İçin şimdi söyleyin ben bunları hak ettim mi ?

Bu takımı yürüteceğim diye maddiyatımı vermekte kalmadım sağlığımı da kaybettim.

Ne zaman  bu kulüpteki usulsüzlükleri açıklamaya kalktım devletten kulübün incelemesini istedim 3 beş taraftar gurubunu arkalarına alarak benim üstüme oynanmaya başlandı.

Bu kulübün normalde Şemsettin Çalışkan’a iyice araştırılsın borcu yoktur tekrar ödenmeye çalışılıyor buna engel olmaya çalıştım kötü ben oldum birilerinin ayaklarına fena bastım birilerine kulübün parasını peşkeş çekmedim beni operasyonla karalamaya çalışıyor ben kulüple ilgili her akşam Sayın Valime bilgi vererek yürüttüm. Sayın Valim iyi bir devlet adamı ona benimle ilgili yalan yanlış şeyler anlattılar kendisi bana zor zamanda kulübe sahip çıktığımı söyledi hizmetlerimden dolayı teşekkür etti.

Senin namusuna şerefine leke getirecek hiç bir şeye izin vermeyiz dedi.

Daha fazla yıpranmadan çok sevdiğim Bayburtspor'dan istifa ediyorum.

Evet burdan bir daha tekrarlıyorum benim için algı operasyonu yapanları uyarıyorum Bayburt ufak yer benimle uğraşırsanız her şeyi açıklarım ekmeğinizden olursunuz.

Saygılarımla.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayburt
Bayburt - 3 yıl Önce

Evet şimdi takıma kim başkan olacak bundan sonra ki maçlara 3. Lige düşmek için mi çıkacağız, umarım böyle olmaz takım 5 haftada 3 galibiyet almıştı işler fena gitmiyordu temennimiz gelecek başkan bu çıtayı daha yukarı taşır.

SIRADAKİ HABER