Deva Partisi Bayburt Kurucu İl Başkanı Avukat Can Kurban Arslan

DEVA Partisi Bayburt Kurucu İl Başkanlığı görevine getirilen Avukat Can Kurban Arslan, Bayburt il genelinde kuruluş çalışmalarının son aşamasında olduklarını belirtti.

Deva Partisi Bayburt Kurucu İl Başkanı Avukat Can Kurban Arslan

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın görevlendirmesiyle Bayburt'ta teşkilat kurma çalışmalarını başlattıklarını söyleyen Arslan, 15 günlük bir süreç içerisinde parti merkezlerinin faaliyete geçeceğini bildirdi.

Yönetim kurulunun şekillenmeye başladığını söyleyen Arslan, "Bayburt'un Deva'sı hazır" dedi.   Deva Partisi Bayburt İl Başkanı Can Kurban Arslan, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:  "Deva Partisi 09.03.2021 itibari ile siyaset sahnesindeki birinci yılını tamamlamış bulunmaktadır. Deva partisi olarak öncelikli hedefimiz herkesin insan onuruna yaraşır iş, aş, huzur ve refah seviyesine sahip olduğu bir Türkiye’nin inşasıdır. Bu hedefe giden yolda yepyeni bir siyaset kültürünü de inşa etmeye geyret etmekteyiz. Bunun için öncelikli olarak siyasetin dilini değiştirmeyi kendimize gaye edinmiş durumdayız. Kavgayla, hakaretle güzel ülkemizi siyasi gerilimler ve ekonomik çıkmazlara sokmak yerine, siyasi ahlakı ve nezaketi yeniden ihya ederek, ortak akıl ve istişare ile ülkemizin geleceğine yön vermenin telaşı içerisinde olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmaması gerekmektedir.

Kurucu il başkanlığı görevini üstlenmiş olduğumuz günden beri sahada bir çok kanaat önderi ile istişarelerde bulunarak Bayburt İl teşkilatımızın ana omurgasını oluşturmaya gayret gösterdik. Bu süreç içerisinde memleketimizin öncelikli problemlerine ve hemşehrilerimizin  hissiyatlarına dokunma bahtiyarlığına erişmiş olduk.

Deva Partisi olarak Bayburt İl teşkilatlanma çalışmalarımız halen daha büyük bir özveri ve gayret ile devam etmektedir. Bu süreç içerisinde yanımızda bulunmak isteyen bütün gönüldaşlarımıza hemşehrilerimize sayın genel başkanımızın ifadesiyle partimizin konumumuzu bildirmek istiyoruz.

Bizler; “Borcunu ödeyemeyen esnafın yanındayız, Artan maliyetlere boyun eğmiş çiftçinin yanındayız, Mülakatlarda hakkı yenilmiş olan iş arayaşındaki gençlerin yanındayız, Zulme uğrayan kadınlarımızın yanındayız, Huzurlu ve refah bir hayat yaşayamayan emeklilerin yanındayız.”

Deva Partisi Bayburt İl teşkilatı olarak bütün hemşehrilerimizi bu konuma davet ediyoruz. Bayburt’un DEVA’sı hazır."

YORUM EKLE
YORUMLAR
muhterem-dısburg-almanya
muhterem-dısburg-almanya - 3 yıl Önce

bayburta acil acemi birliği,milli savunma bakanlığı bünyesinde"mont ve bot fabrikası.acil demiryolu ve
kop tüneli güney kısımdan yeniden yapılmalı,heyelean bölgesinde tünel çöker vesselam devayada başarı ile"hoşça kal kalın sağlıkla birdaha bekleriz. seni seviyoruz ali bşk

SIRADAKİ HABER