Bayburt'ta Gazetecilere 'Yerel Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi' Eğitimi Verildi

Bayburt'ta gazetecilere 'Yerel Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi' konulu eğitim programı düzenlendi. Uzaktan eğitim uygulaması olan zoom üzerinden gerçekleştirilen program, Trabzon Basın İlan Kurumu Müdürü Ali Nuhoğlu'nun öncülüğünde yapıldı.

Bayburt'ta Gazetecilere 'Yerel Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi' Eğitimi Verildi

İlk kez Çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinlik Bayburt'ta başlatıldı.

Gazetecilere 'Yerel Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi' konulu eğitim programı düzenlendi. Uzaktan eğitim uygulaması olan zoom üzerinden gerçekleştirilen program, Trabzon Basın İlan Kurumu Müdürü Ali Nuhoğlu'nun öncülüğünde yapıldı.

Bayburtlu gazetecilere 'Yerel Basında Reklamcılığın Geliştirilmesi' konulu eğitim programı düzenlendi. Uzaktan eğitim uygulaması olan zoom üzerinden gerçekleştirilen program, Trabzon Basın İlan Kurumu Müdürü Ali Nuhoğlu'nun öncülüğünde yapıldı. Programda konuşmacı olarak yer alan İletişim danışmanı Cihat Zafer Demirel, gazetecilere reklam ve reklamcılık alanındaki bilgilerini aktararak, reklamın habere kazandırdığı önemli noktalara değindi.

Demirel, reklamın tarihi ve günümüzdeki reklam çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı.

Demirel, '' İyi bir haberin iyi bir başlıkla, içerikle, fotoğrafla olabileceğinin, haberin reklamının da bu şekilde yapılacağının altını çizdi.

Demirel, bu şekilde eğitim programlarının gazetecilere fayda sağladığını belirterek, pandemi süresince bu şekilde online eğitimlerin yapılacağını, gazetecilerle sık sık uzaktan bir araya geleceğini belirtti.'' Programa, Bayburt'ta ki yerel gazete sahipleri ve gazeteciler ilgi gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER